alt22 лютого 2018 року на базі двох біологічних кафедр природничо-географічного факультету відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології. Завдання, які ставили перед собою організатори олімпіади, це: виявлення та розвиток обдарованої студентської молоді, сприяння реалізації її творчих здібностей, стимулювання творчої праці студентів, відбір студентів для участі у ІІ (всеукраїнському) етапі олімпіади. 


В олімпіаді взяли учать 19 студентів 2-5 курсів. Олімпіада проводилась у два тури. Перший тур передбачав перевірку теоретичних знань із базових дисциплін біологічних циклів і включав тестування та розгорнуту відповідь на одне відкрите теоретичне питання. Другий (практичний) тур – це вміння показати практичні навички і теоретичні знання та поєднати їх при виконанні завдань. 
Після підведення підсумків олімпіади компетентне журі визначило переможців олімпіади. До трійки призерів увійшли: Романова Дарія (624 група) – І місце, Галкін Костянтин (654 група) – ІІ місце, Коршикова Катерина (632 група) – ІІІ місце.
Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам олімпіади, бажаємо їм подальших успіхів та звершень!

altaltaltaltaltalt