Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios
Screenshot 6 48024 122668064

alt7 листопада у спортивному комплексі НН Інституту фізичної культури відбувся чемпіонат Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка з настільного тенісу. Серед чоловіків кращим були студенти НН ІФК. Третій рік поспіль перше місце здобуває Сергій Заяц, друге у першокурсника Владислава Курила, третє - Купальний Владислав. У жінок чемпіонкою стала представниця НН Інституту педагогіки та психології Бесага Ірина, срібло виборола студентка НН ІФК Клем-Мусатова Карина, а Жолобко Аннастала бронзовою призеркою. Вітаємо переможців чемпіонату з тенісу!

Вітаємо Москаленка Тимура - студента 910 групи НН Інституту фізичної культури з перемогою в чемпіонаті Світу з кікбоксингу, який проходив у місті Марина ді Каррара в Італії. Тимур здобув два 1 місця - в розділі фул контакт (86 кг) та лайт контакт (89 кг).
alt1-4 листопада в м. Бобруйськ (Білорусь) відбувся чемпіонат Світу з панкратіону. Одними з найкращих вкотре стали студенти та випускники НН Інституту фізичної культури. Заслужені майстри спорту з панкратіону Сергій Гузєв і Дмитро Баранов вибороли золоті медалі. Кирило Горобець став третім. Срібними призерами стали Анастасія Воскобойник, Денис Никонец, Олена Сушко. Після тривалої паузи третє місце зайняла Вікторія Сергієнко-Синявина. Денис Литовченко став бронзовим призером змагань серед юніорів. Вітаємо спортсменів та їх наставників - Чередніченка С.В. і Томенка О.А. з успішним виступом!

kjПротягом вихідних розігрувався щорічний традиційний футзальний кубок  пам’яті Сергія Павловича Кізєєва. Наша збірна команда "Сумихімпром - СумДПУ" впевнено пройшла всю турнірну дистанцію і стала вчетверте володарем кубку, здобувши перемогу у фіналі над командою "Колос" (Северинівка) з рахунком 2-1.

alt18 жовтня відбувся командний ЧЕМПІОНАТ СумДПУ імені А.С.Макаренка з шахів. Не зазнавши жодної поразки першими стали студенти НН Інституту історії та філософії. Друге місце посіли студенти фізико-математичного факультету, а на третьому розташувалась об'єднана команда НН ІПП та ПГФ. Вітаємо переможців та учасників чемпіонату!