Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios
Screenshot 6 48024 122668064

altЗ 17 по 20 травня 2019 року в м. Севілья (Іспанія) відбувся 5 міжнародний турнір " Кубок Андалузії" з футзалу В-2/В-3. Кубок здобула збірна команда України, яка на шляху до фіналу перемогла збірні команди Іспанії - 9-0, Японії - 5 -0; та збірної Андолузії 5-4; а в фінальному матчі знову обіграла господарів турніру збірну Андолузії з рахунком 4-1. Підготували спортсменів ЗТУ, викладачі кафедри ТМС Чхайло М.Б., Кравченко І.М., Гладов В.В. Кращими гравцями кубку визначено випускника та студента НН Інституту фізичної культури Скотнікова Романа та Гуменюка Антона.

У Токіо (Японія) титул чемпіонки Світу  з класичного жиму серед юніорів до 57 кг здобула з результатом – 97,5 кг студентка НН Інституту фізичної культури Анна Рикун.Також Анна посіла третє місце в абсолютному заліку серед юніорок та виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу. Підготував спортсменку до змагань викладач кафедри ТМФК Красілов А.Д.

Збірна команда Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка під керівництвом Заслужених тренерів України, викладачів кафедри теорії та методики спорту Володимира Васильовича Гладова та Ігоря Миколайовича Кравченка стала переможцем у зональних змаганнях Всеукраїнської універсіади серед ЗВО та виборола право представляти Сумську область у фінальному турнірі, який відбудеться наприкінці травня в місті Тернопіль.

altСтудент НН Інституту фізичної культури Олександр Зінченко здобув золоті нагороди англійської Прем’єр Ліги з футболу у складі команди «Манчестер Сіті». До того ж Олександр став першим українцем, який двічі виграв АПЛ. Вітаємо Олександра та пишаємось ним!

alt23-25 квітня у спортивній залі центрального корпусу відбувся чемпіонат Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка з волейболу серед чоловічих команд.