Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ (СПЕЦІАЛЬНОСТІ) ІФК

Підготовка фахівців в Інституті фізичної культури на цей час здійснюється за п’ятьма напрямами підготовки (спеціальностями):

-         ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ;

-         ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ (фізична реабілітація);

-         СПОРТ (олімпійський і професійний спорт);

-         КОРЕКЦІЙНА ОСВІТА (логопедія);

-         ТУРИЗМ (туризмознавство).

Напрям підготовки «Фізичне виховання» має три спеціалізації: «Організатор спортивно-масової роботи», «Захист Вітчизни», «Організатор туристичної роботи». Підготовка фахівців за всіма спеціальностями – «Фізичне виховання», «Фізична реабілітація», «Спорт», «Корекційна освіта» (логопедія), «Туризмознавство»,– здійснюється за найвищим, четвертим освітньо-кваліфікаційним рівнем, що дозволяє готувати бакалаврів, спеціалістів і магістрів.

ДІЇ АСПІРАНТУРА ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

24.00.02 «Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення;

        03.00.03 «Фізіологія людини і тварин»;

13.00.03 «Корекційна педагогіка»;

24.00.03 «Фізична реабілітація».

ДІЄ ВІЙСЬКОВА КАФЕДРА.

Відбір проводиться на 2 курсі. Заняття проходять на базі Сумського кадетського корпусу ім. І. Г. Харетоненко протягом 2 років (один раз на тиждень) на 3 та 4 курсах. Після навчання слухачі отримують військове знання «молодшого лейтенанту».

ДІЮТЬ ПІДГОТОВЧИ КУРСИ (протягом року і в літку за 2 тижня до проведення вступних випробувань – з 1 липня по 14 липня).

ДОДАТКОВО МОЖНО ОТРИМАТИ РОБІТНИЧІ ПРОФЕСІЇ.

-         «Охоронець»;

-         «Молодша медична сестра»;

-         «Масажист».

Програма вступу на 2015 рік:

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Випускники ІФК працюють в освітніх, навчально-спортивних, лікувально-профілактичних, оздоровчо-рекреаційних закладах на посадах учителів фізичної культури та валеології, тренерів-викладачів, керівників відділів фізичної культури та спорту, спортивних товариств, завідувачів реабілітаційних відділень, фізичних реабілітологів, інструкторів лікувальної фізичної культури й масажу, організаторів туристичної роботи, менеджерів туристичної логопедів тощо.

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ СТУДЕНТІВ І ВИПУСКНИКІВ ІФК

8 ЗАСЛУЖЕНИХ МАЙСТРІВ СПОРТУ,

85 МАЙСТРІВ СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ;

30 ЧЕМПІОНІВ СВІТУ

15 УЧАСНИКІВ ЗИМОВИХ І ЛІТНІХ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР;

24 ПРИЗЕРИ ВСЕСВІТНІХ УНІВЕРСІАД,

80 ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ТА СВІТОВИХ ЧЕМПІОНАТІВ.

Гордістю Інституту і України є:

-         ГУСЄВ Олег (випускник 2006 р.) – заслужений майстер спорту, футболіст команди Динамо (Київ), член збірної команди України, учасник Чемпіонату Світу з футболу 2006 р. (Німеччина), кавалер ордену «За мужність ІІІ ступеня»;

-         СЕМЕРЕНКИ Вікторія і Валентина (випускниці 2008 р.) – заслужені майстри спорту, призерки Кубку та Чемпіонату Світу та Чемпіонки Європи з біатлону, багаторазові чемпіонки та призерки Всесвітніх універсіад. кавалери ордена «Княгині Ольги ІІІ ступеня», учасниці зимових олімпійських Ігор (2006, 2010);;

-         БІЛАНЕНКО Олександр (випускник 2000 р) – заслужений майстер спорту з біатлону, заслужений майстер спорту, заслужений майстер спорту, учасник зимових олімпійських Ігор (2002, 2006, 2010);

-         САЄНКО Світлана (випускниця 2003 р., аспірантка ІФК) – заслужений майстер спорту, переможниця розіграшу Кубка світу (2008), бронзова призерка чемпіонату світу (2005), чотириразова срібна (2002, 2004, 2006, 2007) і триразова бронзова (2001, 2009, 2010) призерка чемпіонатів Європи з вільної боротьби, учасниця літніх олімпійських Ігор (2004, 2012).

-         БУРМІСТРОВА Катерина (випускниця 2002 р.) – заслужений майстер спорту, чемпіонка (2002) і бронзова призерка (2008) чемпіонату світу, переможниця (2002) і срібна призерка (2005) розіграшу Кубка світу, триразова чемпіонка (2004, 2005, 2009) і дворазова срібна призерка (2007, 2010) чемпіонатів Європи з вільної боротьби, учасниця літніх олімпійських Ігор (2012).

-         ШЕВЕЛЬ Ігор (випускник 2003 р.) – заслужений майстер спорту, дворазовий чемпіон світу з кікбоксингу за версією WAKO у розділі фулконтакт (1997, 1999), дворазовий чемпіон Європи у розділі лоу-кік (1996, 1998).

-         ПОЯЦИКА Денис(випускник 2008 р.) – заслужений майстер спорту, срібний (2005) і бронзовий (2006) призер розіграшу Кубка світу, чемпіон (2006) і бронзовий призер (2010) чемпіонату Європи з боксу,

-         ШОСТАК ГАННА студентка V курсу, майстер спорту міжнародного класу, срібна призерка ХХІ Дефлімпійських ігор з боротьби дзюдо (Тайвань, вересень 2009 р.). кавалер ордену «За мужність ІІ ступеня»;

-         ГУЧЕНКО Ганна (випускниця 1991 р.) – срібна призерка молодіжного чемпіонату Європи (1996), срібна (1998) і бронзова (1999) призерка розіграшу Кубка володарів Кубків європейських країн з хокею на траві, старший викладач ІФК.

-         УШКАЛЕНКО Олександр (випускник 1985 р.) – триразовий чемпіон (1983, 1984) і бронзовий призер (1984) чемпіонату світу з лижних перегонів серед юніорів, майстер спорту міжнародного класу, учасник зимових олімпійських Ігор (1998), старший викладач ІФК;

-         НІКОН Геннадій (випускник 1999 р.) – лижні перегони, майстер спорту міжнародного класу, учасник зимових олімпійських Ігор (1998);

-         ОЛЬШАНСЬКИЙ Володимир (випускник 2000 року) – лижні перегони, майстер спорту міжнародного класу, учасник зимових олімпійських Ігор (2006);

-         ПУЦКО Олександр (випускник 2003 р.) – лижні перегони, майстер спорту міжнародного класу, учасник зимових олімпійських Ігор (2006, 2010);

-         ПЕСТРЯКОВА Марина (випускниця 1999 р.) – лижні перегони, майстер спорту міжнародного класу, учасниця зимових олімпійських Ігор (1998, 2002);

-         ЗАВАЛІЙ Тетяна (випускниця 2004 р.) – лижні перегони, майстер спорту міжнародного класу, учасниця зимових олімпійських Ігор (2006, 2010);

-         АНЦИБОР Мирина (випускниця 2010 р.) – лижні перегони, майстер спорту міжнародного класу, учасниця зимових олімпійських Ігор (2010);

-         ГОЛОВЧЕНКО Тетяна (випускниця 2002 р.) – легка атлетика, майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Європи з кросу;

-         ВИСОЦЬКИЙ Олександр (рік вступу – 2008) – панкратіон, майстер спорту міжнародного класу, володар Кубка світу (2009), чемпіон світу серед молоді (2009), чемпіон світу (2010) з панкратіону;

-         ГОЛУБ Юрій (випускник 2005 р.) – вільна боротьба, майстер спорту міжнародного класу;

-         КАТКОВ Іван (випускник 2005 р.) – настільний тенніс, майстер спорту міжнародного класу;

-         САМОДАЙ Валерій (рік вступу – 2008 р., студент-магістрант) – пляжний волейбол, майстер спорту міжнародного класу, Чемпіон світу та Європи;

-         ШЕЛЕСТ Олексій (випускник 1995 р.) – легка атлетика, майстер спорту міжнародного класу, учасник літніх олімпійських Ігор (2000, 2008);

-         УГНІЧ Ігор (випускник 2008 р.) – дворазовий чемпіон і срібний призер чемпіонату світу (2009) з карате (WUKF), чемпіон Європи (2007) з Годзю Рю (IJKF), бронзовий призер чемпіонату Європи (2007) з карате (IKA), чемпіон Європи (2008) з Шотокан карате-до (FSKA), срібний (2009) і бронзовий (2010) призер чемпіонатів Європи з карате (WUKF).

-         БУТРИМ Віталій – студент V курсу, мастер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, учасник літніх олімпійський Ігор (2012).

-         ШИШКИН Микита – студент ІІІ курсу, мастер спорту міжнародного класу зі стрільби з луку, призер чемпіонатів світу та Європи.

 

Навчально-спортивна база

На сьогодні матеріальна база Інституту фізичної культури Сумського педуніверситету – одна з кращих для педагогічних навчальних закладів республіки. До її складу входять:

-         стадіон зі штучним покриттям бігових доріжок і секторів з трибунами на 3 тисячі глядацьких місць;

-         підтрибунне примішення для занять легкоатлетів узимку;

-         поле для хокею на траві;

-         два басейни;

-         ігрова зала;

-         гімнастична зала;

-         тренажерна зала;

-         три спеціалізовані зали єдиноборств;

-         зала лікувальної фізичної культури;

-         лижна база;

-         навчально-реабілітаційний центр;

-         туристичний центр;

-         туристично-спортивний клуб;

-         навчальний центр з логопедії;

-         методичний кабінет зі спеціалізованим бібліотечним фондом, який нараховує понад три тисячі примірників;

-         кабінети анатомії, фізіології, біомеханіки, масажу, спортивної медицини, рефлексо- і герудотерапії, туризму, військової справи;

-         лекційні аудиторії з мультимедійним обладнанням;

-         науково-дослідні лабораторії оздоровчо-реабілітаційних технологій, вікової фізіологій і шкільної гігієни, та науково-дослідна лабораторія з логопедії.

1 493218191 2 551659215 3 1809057242 4 344696126 5 1984262751 1984262751
location
Приймальня ректора
40002, Сумська обл., м. Суми,
вул. Роменська 87
+38(0542) 22-15-17, 68-59-02

Всі контакти

На сайті

На даний момент 67 гостей на сайті

Електронний Розклад

stiker b890e 191035824

Copyright © 1924 - 2018. All Rights Reserved.

RAD Studio 10.2.2 Tokyo, Delphi, C++Builder, Delphi, C++Builder, На Delphi можно писать приложения не только под Windows но и под продукцию Apple (MAC OS, iPad, iPod, iPhone (iOS)), Android и даже Lunux.
Android Studio, Example, Sources, Уроки, Исходники, мобильный, смартфон
GPS трекер Goome GM02EW