Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios
Screenshot 6 48024 122668064
Головна

altПротягом 8-9 квітня СумДПУ імені А.С.Макаренка брав участь в другому етапі проекту «Університет – простір прав людини» і став одним із п’яти вузів України, які отримали таку можливість. Даний проект стартував у листопаді 2018 року і завдяки плідній співпраці Освітнього дому прав людини в Чернігові з Навчально-науковим інститутом історії та філософії, СумДПУ імені А.С.Макаренка став єдиним педагогічним ЗВО України, який включений до цього проекту.

 
Захід реалізовується в рамках проекту «Університет – простір прав людини», який впроваджується Освітнім домом прав людини в Чернігові за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Human Rights House Foundation.
Зустріч гостей було організовано кафедрою права та методики правознавства Навчально-наукового інституту історії та філософії під керівництвом завідувачки кафедри Іваній О.М. До проекту були залучені не лише студенти, а й викладачі та представники адміністрації.
На початку заходу координатор команди експертів Олександра Козорог презентувала проект «Університет – простір прав людини» і ознайомила аудиторію із завданнями, цілями, найближчими планами та концепцією проекту.
Виконавчий директор Дому Сергій Буров провів публічну лекцію на тему: «Сучасна концепція прав людини» і ознайомив учасників з елементами правової держави. 

altaltalt
За активного сприяння директора Навчально-наукового інституту історії та філософії Подрєз Ю.В. було урочисто підписано меморандум про співпрацю між Освітнім домом прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv та СумДПУ імені А.С.Макаренка. Сторони висловили згоду щодо об’єднання своїх зусиль та співпраці для реалізації проекту «Університет – простір прав людини» з метою аналізу реального стану речей у сфері навчання і дотримання прав людини в закладах вищої освіти України. 
Було проведено внутрішнє оцінювання рівня реалізації прав людини в освітньому закладі. Відбулася групова оцінка університету від студентів, викладачів та адміністрації ЗВО. Студенти СумДПУ імені А.С.Макаренка мали змогу активно обговорити актуальні питання щодо прав людини і ознайомитися з виставкою-експозицією «Кожен має право знати свої права» під керівництвом тренера Андрія Кінаша.
Другий день роботи проекту розпочався з цікавого майстер-класу для студентів та викладачів на тему «Чому ми говоримо про права людини у розрізі прав студентів?» від Марії Цип’ящук, - експертки з прав людини та прав студентів в Україні, викладачки Національного університету «Острозька академія».
Заключною частиною освітнього візиту було обговорення у форматі «Світового кафе» з основоположним питанням «Що потрібно зробити, щоб університет став простором прав людини?» і підведенням підсумків за результатами попереднього обговорення. 
СумДПУ імені А.С. Макаренка висловлює подяку організаторам та експертам проекту, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та продовження участі у проекті «Університет – простір прав людини».

altaltalt

1 493218191 2 551659215 3 1809057242 4 344696126 5 1984262751 1984262751
location
Приймальня ректора
40002, Сумська обл., м. Суми,
вул. Роменська 87
+38(0542) 22-15-17, 68-59-02
E-Mail: rector@sspu.sumy.ua

Всі контакти

Електронний довідник

На сайті

На даний момент 207 гостей на сайті

Copyright © 1924 - 2019. All Rights Reserved.

RAD Studio 10.2.2 Tokyo, Delphi, C++Builder, Delphi, C++Builder, На Delphi можно писать приложения не только под Windows но и под продукцию Apple (MAC OS, iPad, iPod, iPhone (iOS)), Android и даже Lunux.
Android Studio, Example, Sources, Уроки, Исходники, мобильный, смартфон
GPS трекер Goome GM02EW