× Увага! Офіційний сайт СумДПУ імені А.С Макаренка переїхав на нову адресу.
Всі актуальні матеріали зі старого сайту будуть поступово перенесені на новий.
Відвідати новий сайт sspu.edu.ua

Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios
Screenshot 6 48024 122668064
Головна

altПротягом 8-9 квітня СумДПУ імені А.С.Макаренка брав участь в другому етапі проекту «Університет – простір прав людини» і став одним із п’яти вузів України, які отримали таку можливість. Даний проект стартував у листопаді 2018 року і завдяки плідній співпраці Освітнього дому прав людини в Чернігові з Навчально-науковим інститутом історії та філософії, СумДПУ імені А.С.Макаренка став єдиним педагогічним ЗВО України, який включений до цього проекту.

 
Захід реалізовується в рамках проекту «Університет – простір прав людини», який впроваджується Освітнім домом прав людини в Чернігові за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Human Rights House Foundation.
Зустріч гостей було організовано кафедрою права та методики правознавства Навчально-наукового інституту історії та філософії під керівництвом завідувачки кафедри Іваній О.М. До проекту були залучені не лише студенти, а й викладачі та представники адміністрації.
На початку заходу координатор команди експертів Олександра Козорог презентувала проект «Університет – простір прав людини» і ознайомила аудиторію із завданнями, цілями, найближчими планами та концепцією проекту.
Виконавчий директор Дому Сергій Буров провів публічну лекцію на тему: «Сучасна концепція прав людини» і ознайомив учасників з елементами правової держави. 

altaltalt
За активного сприяння директора Навчально-наукового інституту історії та філософії Подрєз Ю.В. було урочисто підписано меморандум про співпрацю між Освітнім домом прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv та СумДПУ імені А.С.Макаренка. Сторони висловили згоду щодо об’єднання своїх зусиль та співпраці для реалізації проекту «Університет – простір прав людини» з метою аналізу реального стану речей у сфері навчання і дотримання прав людини в закладах вищої освіти України. 
Було проведено внутрішнє оцінювання рівня реалізації прав людини в освітньому закладі. Відбулася групова оцінка університету від студентів, викладачів та адміністрації ЗВО. Студенти СумДПУ імені А.С.Макаренка мали змогу активно обговорити актуальні питання щодо прав людини і ознайомитися з виставкою-експозицією «Кожен має право знати свої права» під керівництвом тренера Андрія Кінаша.
Другий день роботи проекту розпочався з цікавого майстер-класу для студентів та викладачів на тему «Чому ми говоримо про права людини у розрізі прав студентів?» від Марії Цип’ящук, - експертки з прав людини та прав студентів в Україні, викладачки Національного університету «Острозька академія».
Заключною частиною освітнього візиту було обговорення у форматі «Світового кафе» з основоположним питанням «Що потрібно зробити, щоб університет став простором прав людини?» і підведенням підсумків за результатами попереднього обговорення. 
СумДПУ імені А.С. Макаренка висловлює подяку організаторам та експертам проекту, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та продовження участі у проекті «Університет – простір прав людини».

altaltalt

1 493218191 2 551659215 3 1809057242 4 344696126 5 1984262751 1984262751
location
Приймальня ректора
40002, Сумська обл., м. Суми,
вул. Роменська 87
+38(0542) 22-15-17, 68-59-02
E-Mail: rector@sspu.sumy.ua

Всі контакти

Електронний довідник

На сайті

На даний момент 252 гостей на сайті

Copyright © 1924 - 2019. All Rights Reserved.