× Увага! Офіційний сайт СумДПУ імені А.С Макаренка переїхав на нову адресу. Всі актуальні матеріали зі старого сайту були перенесені на новий.
Відвідати новий сайт sspu.edu.ua

Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios
Screenshot 6 48024 122668064

golovna 9016a 878921896З нагоди святкування 94-ї річниці з дня заснування Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка у 2018 році ректоратом університету та кафедрою української мови і  літератури був ініційований всеуніверситетський конкурс «Мій університет – моя гордість».

Метою конкурсує виявлення творчих здібностей авторів, знання історії університету, факультету, діяльності окремих науковців університету, формування в учасників уміння спостерігати, систематизувати, аналізувати, узагальнювати інформацію, створювати авторські продукти в науковому, художньому, публіцистичному, мистецькому стилях.

Організаторами конкурсу була створена на  FACEBOOK  група «Мій університет – моя гордість» (СумДПУ імені А.С. Макаренка), в якій учасники конкурсу мали можливість розмістити свої творчі роботи, прокоментувати, обрати найкращу роботу. Конкурс тривав до 15 грудня.

Усього до участі у конкурсі подано 47 робіт учасників,  
з них: 1 – музично-хореографічна композиція, 4 – фотоколажі, 2 – реклами університету (профорієнтаційний буклет); 40 – художніх творів, присвячених університету (есе, вірші, побажання, листи тощо).

Переможцями конкурсу у названих номінаціях стали:

І місце – Щербак Євгенія, студентка факультету іноземної та слов’янської філології, нарис «Педагогічний. Люди. Гордість!»

ІІ місце – Луцик Ангеліна, студентка ННІ культури і мистецтва, 2 курс,  музична композиція «Моєму рідному університету…»

ІІІ місце – Величко Наталія, працівник університету, подяка-челендж  «Подяка за здійснену мрію».Дякуємо всім учасникам конкурсу за небайдужість, непідробні емоції, щирі зізнання!!! 

За результатами конкурсу видано  збірник студентських творчих робіт «Мій університет – моя гордість: діалог триває».

Оргкомітет конкурсу

Лист переможниці конкурсу «Мій університет-моя гордість» Щербак Євгенії до 94-річчя Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка

Педагогічний.Люди.Гордість!
Можна багато писати, говорити, гучно виголошувати про те, який ти відданий і палкий патріот своєї країни, свого життя, свого університету. Але який у тому сенс, якщо на вибори ти не ходиш, все частіше відкладаєш справи на “потім”, абонемент у спортзал покрився пилом, а збори факультету знову прой
шли без тебе?

Як на мене, це безглуздо. По суті, ти брешеш сам собі, своїм принципам і честі. Однак, зараз не про це. 
Я не маю бажання писати зараз довжелезну оду вихваляння своєму університету, тому хочеться поділитися своїми емоціями максимально щиро і не награно. 
Одразу рубаю з плеча - вступати до нашого університету я не хотіла. Так, гналася за престижем, пафосом і гучними промовами інших навчальних закладів. Ще три роки тому мені було комфортно так думати і планувати. Однак, зараз мені здається, що все склалося так, як треба було. От дійсно: я би не зустріла тих нереально позитивних, відкритих людей; я би не загартувалася труднощами і проблемами, які виникали; я би не отримувала ту колосальну підтримку від викладачів і працівників університету; я би не мала, як на мене, найголовнішого бажання - бути вчителем. 
Зараз я навчаюся на другому курсі, але вже відчуваю внесок університету у формування моєї особистості. Він допоміг подорослішати, звісно, додалося чимало стресу і проблем, але як говорив великий Ніцше: “Все, що нас не вбиває, робить сильнішими”. Він допоміг позбутися страхів: публічного виступу, дискусій, доведення своїх думок та переконань. Він допоміг черпати натхнення на нові звершення і знаходити вихід з будь-якої ситуації.

Окремою частиною моєї поваги до університету є люди. Особливо приємно бачити і працювати з тими, хто горить любов’ю і відповідальністю до своєї професії і місця, в якому працює.

Більшість моїх викладачів діляться життєвим, професійним досвідом - цим самим запалюють вогонь вчитися і вчити! 
Наразі мені важко уявити, яким був би наш університет без праці студентів. Вони - рушійна незламна сила, яка розвиває його, славить і кожного року підіймає на щабель вище у рейтингу. 
Отакий він - мій університет. Здатний надихати і не зупинятися. Творити і витворяти. Залишатися собою. Педагогічний. Люди. Гордість!!!

З повагою і найкращими побажаннями, 
Євгенія Щербак

1 493218191 2 551659215 3 1809057242 4 344696126 5 1984262751 1984262751
location
Приймальня ректора
40002, Сумська обл., м. Суми,
вул. Роменська 87
+38(0542) 22-15-17, 68-59-02
E-Mail: rector@sspu.sumy.ua

Всі контакти

Електронний довідник

На сайті

На даний момент 253 гостей на сайті

Copyright © 1924 - 2019. All Rights Reserved.