Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios

Таблиця 3

Список та результати участі в Олімпіаді«Фізична реабілітація»
зі спеціальності «Здоров’я людини»,
проведеної 19-20 квітня 2018 р. в

Сумському державному педагогічному університеті

імені А.С. Макаренка

Повне найменування вищого навчального закладу

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Курс

Факультет, спеціальність

Кількість балів

Місце

1. Харківська державна академія фізичної культури

1. Валуєва Юлія Борисівна

4

Факультет фізичного виховання та здоров’я людини

39,6

24

2. Гончар Аріна Романівна

4

Факультет фізичного виховання та здоров’я людини

37,0

30

Всього студентів: 2

       

2. Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова

1. Вітрова Юлія Олексіївна

4

Медичний

11,7

47

2. Сірант Ірина Юріївна

6

Медичний №1

47,6

10

3. Столяр Ірина Анатоліївна

4

Медичний

45,0

12

Всього студентів: 3

       

3. Київський університет імені Бориса Грінченка

1. Чумак Андрій Сергійович

4

Факультет здоров’я, фізичного виховання та спорту

38,2

26

2. Кириченко Віталій Сергійович

4

Факультет здоров’я, фізичного виховання та спорту

33,7

33

Всього студентів: 2

       

4. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

1. Скіпальська Романа Ігорівна

2

Факультет фізичної культури

25,0

41

2. Гілявський Ігор Валентинович

3

Факультет фізичної культури

31,4

35

Всього студентів: 2

       

5. Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка

1. Буцик Олександра Мирославівна

3

Навчально-науковий інститут фізичної культури і здоров’я

37,7

28

Всього студентів: 1

       

6. Херсонський державний університет

1. Велюш Діана Юріївна

6

Факультет природознавства,   здоров’я людини і туризму

40,4

20

2. Хребтов Владислав Віталійович

4

Факультет природознавства,   здоров’я людини і туризму

44,1

13

Всього студентів: 2

       

7. Запорізький національний технічний університет

1. Пікуш Андрій Юрійович

4

Факультет управління фізичною культурою та спортом

46,6

11

2. Ясько Катерина Романівна

4

Факультет управління фізичною культурою та спортом

31,2

36

Всього студентів: 2

       

8. Львівський державний університет фізичної культури

1. Мошовська Ірина Ігорівна

5

Факультет фізичної реабілітації

62,3

3

2. Гаргас Юрій Ігорович

5

Факультет фізичної реабілітації

53,0

7

3. Манюк Андрій Іванович

5

Факультет фізичної реабілітації

51,1

8

Всього студентів: 3

       

9. Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука

1. Стецик Юрій Володимирович

1 курс магістратури

Факультет здоров’я, фізичної культури та спорту

11,5

48

2. Пасічник Олег Ігорович

1 курс магістратури

Факультет здоров’я, фізичної культури та спорту

53,3

6

Всього студентів: 2

       

10. Національний університет фізичного виховання і спорту України

1. Денисенко Сергій Вікторович

1 курс магістратури

Факультет здоров’я, фізичного виховання та туризму

55,3

5

2. Ярош Юлій Ігорович

4

Факультет здоров’я, фізичного виховання та туризму

65,0

1

3. Григоришина Тетяна Іванівна

1 курс магістратури

Факультет здоров’я, фізичного виховання та туризму

10,7

49

Всього студентів: 2

       

11. Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського

1. Мельник Зоряна Володимирівна

4

Факультет фізичного виховання і спорту

37,3

29

2. Назаренко Вікторія Олександрівна

4

Факультет фізичного виховання і спорту

39,8

21

3. Гуменюк Костянтин Віталійович

4

Факультет фізичного виховання і спорту

15,3

44

Всього студентів: 3

       

12. Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка

1. Дрига Анна Юріївна

3

Навчально-науковий інститут фізичної культури

21,3

28,4

2. Лукашенко Оксана Олександрівна

4

Навчально-науковий інститут фізичної культури

63,8

2

3. Залозна Наталія Олександрівна

3

Навчально-науковий інститут фізичної культури

27,8

40

Всього студентів: 3

       

13. Національний університет водного господарства та природокористування

1. Суханова Уляна Русланівна

4

Навчально-науковий інститут охорони здоров'я

33,5

34

2. Новозагорська Юлія Адамівна

5

Навчально-науковий інститут охорони здоров'я

56,0

4

Всього студентів: 2

       

14. Хортицька національна начально-реабілітаційна академія" Запорізької обласної ради

1. Іванова Анна Сергіївна

2

Факультет реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи

14,5

45

2. Чаплинська Ганна Віталіївна

2

Факультет реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи

13,0

46

3. Яковенко Яна Геннадіївна

2

Факультет реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи

42,5

15

Всього студентів: 3

       

15. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»

1. Сесь Іван Олександрович

5

Інститут соціальних технологій

35,8

32

2. Біляк Роман Миколайович

5

Інститут соціальних технологій

38,0

27

Всього студентів: 2

       

16. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

1. Трохимчук Олена Юріївна

1

Факультет фізичної культури, спорту  та здоров’я

39,6

23

2. Ковбар Аліна Станіславівна

4

Факультет фізичної культури, спорту  та здоров’я

30,8

37

Всього студентів: 2

       

17. Придніпровська державна академія фізичної культури та спорту

1. Тимофеєнко Юлія Олександрівна

1 курс магістратури

Факультет фізичної реабілітації

28,2

39

2. Власенко Микита Вікторович

1 курс магістратури

Факультет фізичної реабілітації

42,4

16

3. Павленко Павліна Євгенівна

1 курс магістратури

Факультет фізичної реабілітації

55,3

18

Всього студентів: 3

       

18. Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет»

1. Беца Мирослава Іванівна

4

Факультет здоров’я та фізичного виховання

36,0

31

Всього студентів: 1

       

19. Національний педагогічний університет

ім. М.П. Драгоманова

1. Чернова Тетяна Михайлівна

4

Факультет фізичного виховання та спорту

39,7

22

2. Морозова Анна Андріївна

4

Факультет фізичного виховання і спорту

29,6

38

Всього студентів: 2

       

20. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені І.Сікорського»

1. Євдокименко Богдан Валерійович

3

Факультет біомедичної інженерії

39,5

25

2. Білевич Денис Андрійович

5

Факультет біомедичної інженерії

48,6

9

Всього студентів: 2

       

21. Сумький державний університет

1. Радич Катерина Миколаївна

2

Медичний інститут, фізична терапія

42,9

14

2. Шепіль Алла Олександрівна

3

Медичний інститут, фізична терапія

41,8

17

Всього студентів: 2

       

22. Чернівецький національний університет ім. Федьковича

1. Чопенко Богдан Леонідович

4

Факультет фізичної культури та здоров’я людини

22,7

42

Всього студентів: 1

       

23.

Національний медичний університет ім. Богомольця

  1. Мусулевська Валерія Вікторівна

4

Медичний №2

41,1

19

Всього студентів: 1

       

Всього вищих навчальних закладів, що брали участь в Олімпіаді:

23

   

Загальна кількість студентів, що брали участь в Олімпіаді:

49

1 493218191 2 551659215 3 1809057242 4 344696126 5 1984262751 1984262751
location
Приймальня ректора
40002, Сумська обл., м. Суми,
вул. Роменська 87
+38(0542) 22-15-17, 68-59-02

Всі контакти

На сайті

На даний момент 49 гостей на сайті

Електронний Розклад

stiker b890e 191035824

Copyright © 1924 - 2018. All Rights Reserved.

RAD Studio 10.2.2 Tokyo, Delphi, C++Builder, Delphi, C++Builder, На Delphi можно писать приложения не только под Windows но и под продукцию Apple (MAC OS, iPad, iPod, iPhone (iOS)), Android и даже Lunux.
Android Studio, Example, Sources, Уроки, Исходники, мобильный, смартфон
GPS трекер Goome GM02EW