Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios
Screenshot 6 48024 122668064
Головна

golovna 91373 90751723718 квітня 2018 р. кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А. С. Макаренка проведено ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації на тему «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі».

Резолюція конференції

Співорганізаторами Міжнародної науково-практичної конференції виступили Інститут спеціальної педагогіки НАПН України, Факультет корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова, Університет Коменського м. Братислава (Словаччина), Великотирновський університет імені Кирила і Мефодія (Болгарія), Академія імені Яна Длугоша м. Ченстохов (Польща), Мюнхенський технічний університет (Німеччина), Нішський університет (Сербія), Університет м. Ніш, Вірменський державний педагогічний університет, імені Хачатура Абовяна (Вірменія).

Конференція об’єднала зусилля представників 8 вищих навчальних закладів України та 8 закладів з восьми країн світу. До онлайн-спілкування залучилися науковці, освітяни, медики, соціальні працівники, представники психолого-медико-педагогічних консультацій, представники громадських організацій, батьки.

Кількість зареєстрованих учасників склала 170 осіб. Оргкомітет конференції очолив ректор Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, кандидат педагогічних наук, професор Лянной Ю. О.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися: перший проректор СумДПУ імені А. С. Макаренка, кандидат наук з державного управління, професор Пшенична Л. В., заступник директора з наукової роботи навчально-наукового Інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А. С. Макаренка, кандидат філософських наук, доцент Вертель А. В., завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка, доктор педагогічних наук, професор Дегтяренко Т. М.

Науковий пошук в рамках Міжнародної конференції здійснювався за наступними напрямами:

1. Сучасні тенденції модернізації та розвитку системи корекційно-реабілітаційної допомоги особам з психофізичними порушеннями в Україні та закордоном.

2. Інновації в освіті дітей та дорослих з особливими освітніми потребами в контексті євроінтеграційних змін.

3. Методологія, технології та методики корекційно-реабілітаційної допомоги.

4. Проблеми теорії та практики реалізації систем раннього втручання, скринінгу, реабілітації, абілітації, супроводу, підтримки та соціально-педагогічного патронажу.

5. Сучасні корекційно-реабілітаційні та корекційно-розвиткові технології в роботі з особами з порушеннями психофізичного розвитку.

6. Актуальні проблеми профорієнтаційної та трудової діяльності осіб з особливими освітніми потребами.

7. Соціальне партнерство в системі допомоги особам із порушеннями психофізичного розвитку.

8. Підготовка та перепідготовки кадрів для системи освіти та корекційно-реабілітаційної допомоги особам з психофізичними порушеннями.

Наприкінці роботи ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції на тему «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі» був проведений круглий стіл, в ході якого були підсумовані результати висвітлених напрямів використання сучасних корекційно-реабілітаційних технологій: психолого-медико-педагогічні та соціальні аспекти. Відбулось обговорення пропозицій щодо подальшої роботи в зазначених напрямках та прийнята резолюція Конференції.

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка дуже вдячний всім учасникам ІІІ Міжнародної конференції на тему «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі» і сподівається на подальшу продуктивну співпрацю з усіма установами та організаціями, які приймали участь у Міжнародному заході.

Бажаємо всім здоров’я, миру, добра,

благополуччя та творчих здобутків!

Детально із роботою Міжнародної конференції

можна ознайомитись на сайтах:

– http://www.ipp.sspu.sumy.ua/

– http://library.sspu.sumy.ua/ 

1 493218191 2 551659215 3 1809057242 4 344696126 5 1984262751 1984262751
location
Приймальня ректора
40002, Сумська обл., м. Суми,
вул. Роменська 87
+38(0542) 22-15-17, 68-59-02
E-Mail: rector@sspu.sumy.ua

Всі контакти

Електронний довідник

На сайті

На даний момент 145 гостей на сайті

Copyright © 1924 - 2019. All Rights Reserved.