Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios
Screenshot 6 48024 122668064

ПЕРЕМОЖЦІ

VМіжрегіонального фестивалю-конкурсу юнихмузикантів «Пролісок» (2009)

Номінація«фортепіано»

(молодша група)

І ПРЕМІЯ

Опошнян Оксанаучениця 5 класу ДМШ № 3 м. Полтава,

викладач О.Л.Зубова

Семикрас Дмитроучень 2 класу ДМШ № 1 м. Суми,

викладач Н.Є.Губічева

Удовиченко Станіславучень 7 класу ДШМ м. Лебедин,

викладач Н.Е.Волкова

ІІ ПРЕМІЯ

Буркотенко Олександручень 3 класу ДМШ № 3м. Суми,

викладач Т.В.Верещагіна

Голуб Олександраучениця 1 класу ДШМ, м. Волноваха,

викладач Л.Е.Бізюкова

Курашвілі Тамараучениця 3 класу ДМШ № 2 м. Донецьк,

викладач А.О.Попова

ІІІ ПРЕМІЯ

Агеєнко Даринаучениця 4 класу ДМШ №1, м. Шостка,

викладач С.В. Ладинська

Погребняк Юліяучениця 4 класу ДШМ, м. Шостка,

викладач О.О.Євлентєва

Писаренко Олександраучениця 3 класу ДМШ №3, м. Полтава,

викладач О.Л.Зубова

Спеціальні призи:

«Наймолодшому учаснику»

V Міжрегіонального фестивалю-конкурсу «Пролісок»:

Борбат Крістіна учениця 1 класу ДШМ, м. Шостка,

викладач М.В.Борбат

Кравцова Юля учениця 1 класу ДМШ № 3, м. Суми,

викладач Н.М.Вороновська

«Наша надія»

Гузєв В’ячеслав ученик 2 класу ДМШ №2, м. Полтава,

викладач О.А.Проказка

Заїка Михайло учень 1 класу ДМШ №2 м. Суми, викладач В.А.Бряник

Козлов Владислав ученик 4 класу ДШМ, м. Глухів,

викладач О.О.Сакун

Миглина Альбіна учениця 1 класу ДМШ, с. Уютне (АР Крим),

викладач В.Я.Кирдан

Тишкевич Мануела учениця 2 класу ДМШ № 3, м. Суми,

викладач Н.П.Федоренко

Удовиченко Дарина учениця 1класу ДШМ, м. Лебедин,

викладач Н.Е.Волкова

«За поетичне виконання»

Белокур Богданучень 7 класу ДШМ м. Шостка,

викладач Г.Н.Мартинова

«За краще виконання твору українського композитора»:

Бабко Дмитроучень 3 класу ДМШ №1, м. Конотоп,

викладач Н.Л.Череднікова

Висоцька Катерина учениця 3 класу ДШМ, м. Шостка,

викладач С.М.Шушунова

Геремес Аннаучениця 6 класу ДМШ №1, м. Шостка,

викладач Т.Є.Ляшенко

Клімова Маринаучениця 7 класу ДМШ, м. Середина-Буда,

викладач Л.Г.Клімова

Колесник Маріяучениця 6 класу ДМШ №4,м. Суми,

викладач С.Ф.Токмань

Котюк Аннаучениця 3 класу ДМШ № 1,м. Суми,

викладач І.Л.Колесниченко

Лисенко Євгенія учениця 4 класу Школи-мистецтв №5, м. Донецьк,

викладач Н.К. Невідома

Лихих Мар’яна – учениця 6 класу ДМШ, м. Охтирка,

викладач Л.А.Данилова

Міхальов Дмитроучень 4 класу ДМШ № 3, м. Суми,

викладач Т.М.Кисла

Мотузка Маріяуч.3 класу ДМШ №1, м. Конотоп,

викладач С.В.Локтіонова

Назаренко Анастасіяучениця 5 класу ДМШ №4, м. Суми,

викладач Р.І.Чала

Ріпа Євгеній учень 2 класу ДМШ №1, м. Конотоп,

викладач С.В.Локтіонова

Тоцька Олександра – учениця 3 класу ДШМ, м.Харцизьк,

викладач Т.О.Васильєва

«За краще виконання твору П.І.Чайковського»:

Базарова Маріяучениця 3 класу ДШМ, м. Євпаторія,

викладач Т.А.Гелелович

Костенко Анастасія– учениця 5 класу ДШМ, м. Шостка,

викладач С.М.Шушунова

Московець Наталія– учениця 6 класу ДМШ, м. Ромни,

викладач Л.І.Педвеза

Петренко Алінаучениця 6 класу ДШМ, м. Лебедин,

викладач Т.І.Никитенко

Чикаренко Дар’я – учениця 5 класу ДМШ, с. Уютне (АР Крим),

викладач В.Я.Кирдан

Номінація«фортепіано»

(старша група)

І ПРЕМІЯ

Снігур Олександра-учениця 8 класу ДШМм. Волноваха,

викладач Л.Е. Бізюкова

ІІ ПРЕМІЯ

Білоусова Юліяучениця 8 класу ДШМ м. Волноваха,

викладач Л.Е.Бізюкова

Гладун Вікторіяучениця 9 класу ДМШ м. Ромни,

викладач О.Й. Погребняк

Кочубей Вікторіяучениця 7 класу ДМШ №3 м. Суми,

викладач Т.М.Кисла

ІІІ ПРЕМІЯ

Шевцов Максимучень 8 класу ДШМ м. Шостка,

викладач Мартинова Г.Н.

Спеціальні призи:

«За волю до перемоги»:

Порошина Катеринаучениця 7 класу ДМШ № 1 м. Суми,

викладач В.П.Скоромна

«За краще виконання твору українського композитора»:

Джемілєва Ліліяучениця 7 класу ДШМ м. Євпаторія,

викладач С.Є.Базарова

Казарина Каринаучениця 5 класу ДМШ с.Уютне (АР Крим),

викладач В.Я.Кирдан

«За краще виконання твору П.І.Чайковського»:

Доценко Жаннаучениця 7 класу ДМШ м. Очаків,

викладач С.О.Робулець

Лаптур Олександручень 4 класу ДМШ №3 м. Суми,

викладач Т.В.Рибак

Локощенко Ольгаучениця 8 класу ДМШ № 1 м. Суми,

викладач Р.А.Сулім

НОМІНАЦІЯКАМЕРНО - ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ

(молодша група)

І премія

Курашвілі Тамара Максимова Аліна ДМШ м. Донецьк,

викладач А.О.Попова

ІІ ПРЕМІЯ

Музика Ксенія Шумер Марина ДМШ № 2 м. Суми,

викладачі О.В.Пхенда, Л.В.Кісіленко

Перешивайлова Віолетта Познахірко Катерина

ДМШ м. Південне, викладач А.О.Бутко

ІІІ ПРЕМІЯ

Абу Нада Марія Опошнян Оксана ДМШ № 3, м. Полтава,

викладач С.Г.Опошнян.

Висєканцева Аліса Козачок Дарина ДМШ №3, м. Суми,

викладачі Р.М.Козлова, Н.П.Федоренко

Ємельянова Таїсія Пойманова Алла ДМШ № 2, м. Суми,

викладачі Г.Ю.Єпіфорова, С.А.Даниленко

Спеціальні призи:

„Наша надія”:

Башлай Альона Камінська Анастасія ДШМ с. Сад,

викладачі Т.В.Котелевська, А.І.Гнатенко

Гришко Олександр Циганок Марія ДШМ м. Глухів,

викладач Т.О.Весніна

Кращий наймолодший ансамбль”

Богодиста Анастасія - Кузьменко Богдан ДМШ № 3, м. Полтава,

викладачі О. Л.Зубова Т.В.Сукач

«За краще виконання твору українського композитора»:

Козленко Дар’я - Тоцька Олександра ДШМ м Харцизьк,

викладач Т.О.Васильєва

Корнієнко Вікторія - Муха Катерина ДМШ м. Південне,

викладач С.В.Телятник

Мельник Ксенія - Петренко Єлизавета ДМШ м. Тростянець,

викладач М.В.Колодяжна

«За краще виконання твору П.І.Чайковського»

Бусов Дмитро - Потоцький Станіслав - Шарапова Марія

ДМШ №3 м. Суми,

викладачі В.О.Пастухов, Т.В.Рибак, Л.М.Бєлошапка

НОМІНАЦІЯ «КАМЕРНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ АНСАМБЛІ»

(старша група)

І ПРЕМІЯ

Білоусова Юлія - Снігур Олександра ДШМ м. Волноваха,

викладач Л.Е.Бізюкова

Фетисенко Юлія - Хачатрян Ані музичне училище м. Артемівськ,

викладачі Н.П.Казанкова, Є.О.Денєжкіна

ІІ ПРЕМІЯ

Бойченко Марія - Желудкова Євгенія ДМШ № 2 м. Суми,

викладач Т.А.Ігнатовська

Бурцева Владислава - Сухіна Катерина ДМШ №2 м. Донецьк

викладачі Т.В.Фаленкова, Т.А.П’яних

ІІІ ПРЕМІЯ

Вареник Ангеліна - Макаренко Дар’я - Мечик Андрій - Прокудіна Ксенія - Скега Марія ДШМ м. Шостка,

викладач Л.М.Скега

Голяка Антон - Кісіленко Валентин ДМШ №4 та дитяча музична

студія СВУМіК м. Суми,

викладачі Л.М.Бєлошапка, С.П.Морозова

Коваль Владислава - Щербак Євгенія ДМШ №3 м. Суми,

викладачі Н.М.Данько, О.С.Барило

Спеціальні призи:

„Наша надія”:

Калуженко Сергій - Рогоза Володимир - Супрун Ярослав - Соломін Віталій ДМШ №1 м. Шостка, викладач В.В.Люлін

„За артистизм”:

Андронова Катерина - Білоусова Юлія - Коваленко Маргарита - Снігур Олександра ДШМ м. Волноваха

Гопко Євгеній - Жирних Олександр - Мочаков Олександр

(тріо баяністів «Посульські хлопці»)

ДМШ м. Ромни, викладач В.Г.Манько

„За пропаганду бандурного мистецтва”:

Біленко Євген - Бистрицький Максим - Гусак Олексій - Кобилко Вадим - Копил Дмитро - Корабельський Вадим - Крошка Антон - Міцай Андрій - Мороз Сергій - Несторенко Артем - Панченко Владислав - Фрей Даніїл м. Охтирка,

викладач А.І.Тесля

„За пропаганду українського мистецтва”:

Бова Жанна - Волинська Віта - Кучер Ірина - Кучер Андрій - Перерва Анна - Чут Інна ДМШ с. Грунь,

викладач О.О.Петренко

Гусак Олексій - Москальова Злата - Саєнко Вікторія

(ансамбль «Росточки») ДМШ м. Охтирка,

викладач А.І.Тесля

„За волю до перемоги”

Гайдабрус Іван - Голуб Іван - Карганян Артур - Мринський Роман ДМШ №4 м. Суми, викладач С.Ф.Токмань

«За краще виконання твору українського композитора»:

Дорошевич Ірина - Задесенець Тетяна ДМШ № 1, м. Суми,

викладачі Г.М.Соколова, Ю.О.Єрмак

Василевська Анна- Івченко Андрій СШ №7 м. Суми,

викладач О.В.Захарченко

Гончаренко Олександр - Кузьміна Юлія СШ №29 м. Суми,

викладачі Ю.М.Пахомов, Г.С.Тріщенко

Городенська Анастасія - Сабокар Тетяна ДМШ №2 м. Полтава,

викладач О.А Прохазка

Грицина Іван - Калиниченко Ярослав ДМШ № 3 м. Суми,

викладачі Н.М. Вороновська, Р.М.Козлова

Кушнірова Анастасія - Педич Анна СШ №29 м. Суми,

викладач О.Я.Галінська

«За краще виконання твору П.І.Чайковського»:

Махотка Тетяна - Пахота Артем ДМШ м. Тростянець,

викладач Т.М.Рубан

Соколова Єлизавета - Шевченко Артем ДМШ № 1 м. Суми,

викладачі Г. М. Соколова, В.С.Соколов

номінація„Композиція”

(молодша група)

І премія

Менліосманов Тимур ДШМ, м. Євпаторія, викладач Л.Л.Таран

ІІ премія

Дідоренко Даніелла АннаДМШ № 2, м. Суми, Л.В.Карпенко

Шинкаренко ТарасДМШ № 2, м. Суми, викладач С.С.Островський

ІІІ премія

Кулиниченко Дар’я ДМШ №2, м. Донецьк, викладач Л.Х. Кабестані

Река ДіанаДМШ № 1,м. Суми, викладач О.С.Адаменко

Спеціальні призи:

«За творчі знахідки»:

Горбань АннаДМШ № 2 м. Суми, викладач С.С.Островський

Цуканова Єлизавета ДМШ №2, м. Донецьк, викладач Л.Х. Кабестані

«За волю до перемоги»:

Гула ОльгаДМШ № 1, м. Суми, викладач О.С.Адаменко

Редькіна АнастасіяДМШ № 2, м. Суми, викладач Л.В.Карпенко

„Наша надія”

Смолянінова Валерія ДМШ № 2, м. Суми, викладач Л.В.Карпенко

номінація „Композиція”

(старша група)

Гран – прі

Желудкова Євгенія ДМШ № 2, м. Суми, викладач Л.В.Карпенко

І премія

Карась ОленаДМШ №1, м. Севастополь, викладач К.К.Зубкова

ІІ премія

Галанова ЄлизаветаДМШ №2, м. Донецьк, викладач Л.Х.Кабестані

Бойченко Марія ДМШ № 2,м. Суми, викладач Л.В.Карпенко

ІІІ премія

Філіпенко ДаринаДМШ № 2, м. Суми, викладач С.С.Островський

Спеціальні призи:

«За творчі знахідки»

Ковнір Анастасія ДШМ с. Жданівка Донецької області,

Викладач І.І.Савелова

«За кращий твір про рідний край»

Спасеба Кирило ДШМ с. Жданівка Донецької області,

викладач І.І.Савелова

«За волю до перемоги»:

Садовська Катерина ДМШ № 1, м. Суми,

викладач О.С.Адаменко

Онопрієнко Катерина ДМШ №4, м. Суми,

викладач Ж.М.Безрукова

1 493218191 2 551659215 3 1809057242 4 344696126 5 1984262751 1984262751
location
Приймальня ректора
40002, Сумська обл., м. Суми,
вул. Роменська 87
+38(0542) 22-15-17, 68-59-02
E-Mail: rector@sspu.sumy.ua

Всі контакти

На сайті

На даний момент 103 гостей на сайті

Copyright © 1924 - 2018. All Rights Reserved.

RAD Studio 10.2.2 Tokyo, Delphi, C++Builder, Delphi, C++Builder, На Delphi можно писать приложения не только под Windows но и под продукцию Apple (MAC OS, iPad, iPod, iPhone (iOS)), Android и даже Lunux.
Android Studio, Example, Sources, Уроки, Исходники, мобильный, смартфон
GPS трекер Goome GM02EW