Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios
Screenshot 6 48024 122668064

ПЕРЕМОЖЦІ

ІI Міжрегіонального фестивалю-конкурсу юних музикантів «Пролісок» ( 2003 )

Номінація «фортепіано»

(молодша група)

І ПРЕМІЯ

Голіус Даша ( м. Суми )

Шевченко Ратибор ( м. Суми )

Теплухін Єгор ( м. Лебедин )

ІІ ПРЕМІЯ

Бакін Валентина  ( м. Шостка )

Колесник Інна  ( м. Суми )

ІІІ премія

Мартинова  Ірина ( м. Шостка )

Хижняк  Марина ( м. Суми  )

Кузько  Катерина ( м. Свеса )

Спеціальні призи:

«Наша надія»

(наймолодшому учаснику конкурсу):

Грицина Іван ( м. Суми )

«За краще виконання твору українського композитора»:

Коновал Дарина ( м. Ромни )

« За краще виконання твору Чайковського «Пролісок»:

Білоус Тетяна (м. Суми )

Номінація «фортепіано»

(старша група) 

І ПРЕМІЯ

Болюх Олена (  м. Шостка )

ІІ ПРЕМІЯ

Асатурян Анна ( м. Ромни )

ІІІ премія

Ярова Анна ( м. Суми )

Єрмакова Наталія ( м. Суми )

Якименко Ірина ( м. Суми )

Моісеенко  Марина ( м. Суми )

Спеціальні призи:

«За краще виконання твору українського композитора»:

Рідванецький  Максим ( м.Суми)

Семененко  Ганна ( с. Грунь )

Матвєєв  Євгеній ( м. Суми )

«За краще виконання твору П.І.Чайковського»:

Болюх Олена (  м. Шостка )

НОМІНАЦІЯ КАМЕРНО - ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ

І премія 

Владикін Андрій – Ковальов Сергій – Правосуд Валентин – Самоленко Олександр (квартет кларнетистів) м. Шостка

ІІ премія

Мартинова Ірина – Блинова Катерина – Тищенко Галина

( тріо)   м. Шостка

Борщ Валентин – Ісаєв Даніїл ( м. Суми )

Пономаренко Дмитро – Кіщік Олена ( м. Суми ) 

ІІІ премія

Даниленко Ксенія – Кучер Олександр – Диденко Сергій

( тріо )        м. Суми

Коновалова Дарина – Шанченко Олександра – Кашлева Ліна

(  тріо )           м. Ромни

Кубраков Григорій – Піддубна Ірина ( м. Суми ) 

Спеціальні призи:

« Наша надія»

Борщ Валентин – Ісаєв Данііл ( м. Суми ) 

« Музична сім`я»

Гаврилюк Оксана – Гаврилюк Роман – Гаврилюк Максим

( тріо )    м. Суми

номінація „Композиція”

І премія

Власков Валерій ( м. Охтирка )

ІІ ПРЕМІЯ

Кочубей Вікторія ( м. Суми )

Фоменко Яна ( м. Суми )

Тищук  Софія ( м.Суми ) 

ІІІ  ПРЕМІЯ

Мелентьєва Аліна ( м. Суми ) 

Ярова Ганна ( м. Суми ) 

Шкірнікова  Анна ( м. Суми ) 

Спеціальні призи:

«За кращу пісню»

Рідванецькій  Максим

«За сміливість в творчості»

Соловйова Марина ( м. Суми )

1 493218191 2 551659215 3 1809057242 4 344696126 5 1984262751 1984262751
location
Приймальня ректора
40002, Сумська обл., м. Суми,
вул. Роменська 87
+38(0542) 22-15-17, 68-59-02
E-Mail: rector@sspu.sumy.ua

Всі контакти

На сайті

На даний момент 131 гостей на сайті

Copyright © 1924 - 2018. All Rights Reserved.

RAD Studio 10.2.2 Tokyo, Delphi, C++Builder, Delphi, C++Builder, На Delphi можно писать приложения не только под Windows но и под продукцию Apple (MAC OS, iPad, iPod, iPhone (iOS)), Android и даже Lunux.
Android Studio, Example, Sources, Уроки, Исходники, мобильный, смартфон
GPS трекер Goome GM02EW